Hatice ŞEKER

Merhaba Sevgili Danışanlarım!

Koordinatörünüz olma layığına erişebilmek için, aldığım eğitimler ve kendime her gün kattığım yeni bilgiler ile yaklaşık 6 yıldır sizler için bu alanda görev yapmaktayım.

4 yıllık yüksek lisans eğitimimi tamamlamanın ardından, tüp bebek alanında sizleri mutlu etmek için canı gönülden uğraşlar vermeye devam ediyorum.

Evli ve iki çocuk annesi olarak, yaşadığım aile ortamını herkesin yaşamasını diliyor bu ve bağlamda sizler için elimden geleni yapmaya hazırım.

Evlat sahibi olmak için çıktığınız bu yoldaki amaç ve arzularınızın bizzat farkında olarak, gerek psikolojik destek vermeye, gerek kafanızdaki sorularınızı cevaplamaya, gerekse sizlere bu alandaki yolunuzu bulmanızda yardımcı olmaya ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına çok büyük uğraşlar vereceğimize emin olabilirsiniz!

Bilmenizi isterim ki, geçireceğiniz bu tedavi sürecinde kesinlikle yalnız değilsiniz. Tecrübeli koordinatör ekibimiz ve işinin ehli doktorlarımız ile neyi nasıl yapacağınız konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi net bir şekilde söyleyebilirim.

Bizler, tedavi süreci hakkındaki genel bilgileri, ilaç kullanımı hakkında ve Kıbrıs’ta geçireceğiniz günlerin detaylı aşamalarını adım adım sizlerle paylaşacağız.

Özellikle tüp bebek ve kadın doğum hastalıkları alanında, işinde uzman doktorlarımız ile bu hikayenizin sonunu sizler için mutlu bir şekilde bitireceğiz. Sadece biraz cesaret ve inanç sizin için yeterli olacaktır!

Tüp Bebek Koordinatörünüz

HATİCE ŞEKER