Ulaşım & Konaklama

Kuzey Kıbrıs’ta bizimle geçireceğiniz tedavi sürecinizde, elimizden geldiği kadar ulaşım ve konaklama ile ilgili stresinizi üzerinizden almaya çalışıyoruz. Sizin için hazırladığımız konaklama paketimizi aldığınızı taktirde uçaktan, otele ve tüm transferlerinize kadar her şeyi biz ayarlamaktayız.

Tedavi süreciniz belirlendikten sonra sizin için en uygun uçuş saatleri belirlenerek seyahatiniz planlanır, konaklama ve ulaşım konusunda düşünmenize gerek kalmaz. Lefkoşa, Ercan havalimanına indiğinizde özel şoförümüz sizi kapıda karşılayarak otele ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Yine, otel-hastane arası tüm transferlerinizi de ücretsiz olarak biz karşılamaktayız.

Konaklama Paketinizde Dahil Olan Hizmetler:

  • İki kişinin Türkiye’den Kıbrıs’a, Kıbrıs’tan Türkiye’ye olan aktarmasız uçak biletleri.
  • Lefkoşa Ercan Havaalanından otelinize, özel araç ile transferiniz
  • Tedavi süreciniz boyunca iki kişi otel konaklamanız
  • Özel aracınız ile otelden hastanemize, gidiş geliş tüm transferleriniz
  • Otelinizden havaalanına özel araç ile transferiniz.

Sevgili hastalarımız;

konaklama paketi size kolaylık için, sadece tedavinize odaklanabilmeniz adına hazırlanmış bir pakettir, alınması zorunlu değildir. Paketi almamanız durumunda, siz uçak biletinizi kestiğiniz zaman biz yine size otel ve ara transferleriniz ile ilgili yardımcı oluyoruz. 3 yıldızlısından 5 yıldızlısına kadar otel seçeneklerimiz mevcuttur. Anlaşmalı olduğumuz otellerden birini tercih ettiğiniz zaman otel-hastane arası tüm transferlerinizi yine ücretsiz olarak karşılıyoruz.

Bunların yanı sıra, dileyen hastalarımız, uçak saatleri müsait olduğu taktirde, tedavi için günübirlik gidiş gelişler de yapılabilmektedir.

Anlaşmamız dahilinde olan, uygun fiyatlı otel seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Notlar;

  • Türkiye dışındaki ülkelerden gelecek hastalarımız için Güney Kıbrıs’taki Baf ve Larnaka Havalimanlarından sizler için özel araç ayarlamamız mümkündür.
  • Konaklama paketine dahil olan oteller; anlaşmalı olduğumuz oteller içerisindeki 3-5 yıldızlı otelleri, yarım pansiyon şeklinde kapsamaktadır.
  • Otel Fiyatları mevsim dönemine göre değişken olduğu için sitemizde belirtilmemiştir. Bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Anlaşmalı Otellerimiz: 

Golden Tulip Otel (Lefkoşa) – 5 yıldızlı

Merit Lefkoşa Otel (Lefkoşa) – 5 yıldızlı

Güneş Residance (Lefkoşa) – 3 yıldızlı

Cratos Premium Otel (Girne) – 5 yıldızlı

Acapulco Otel (Girne) – 5 Yıldızlı

Not: Tabi ki sizler dilediğiniz herhangi bir otele de rezervasyon yaptırdığınız taktirde bizler yine sizlerin ara transferlerini karşılamaktan mutluluk duyacağız.